verze pro tisk

Instalatérská firma J & D Přech a její služby

27. září 2012

Instalatérských firem v současné době není v České republice příliš. Platí to ostatně i o mnoha dalších profesích, řemeslo zkrátka není v módě. Pakliže v domácnosti potřebujeme zkušeného instalatéra, musíme často velmi dlouho hledat nějakou firmu, která by instalatérské práce provedla. Jednou z mála firem, které se zabývají instalatérstvím a přidruženými pracemi v jižních Čechách, je společnost J & D Přech- instalatérství České Budějovice.

Montáž rozvodů vody i rekonstrukce bytových jader

Firma J & D Přech disponuje desítkou zkušených profesionálů, kteří provádějí instalatérské práce všeho druhu v domácnostech i průmyslových objektech. Zákazníci mohou firmu kontaktovat třeba v případě, že chtějí zrekonstruovat či namontovat rozvody vody, včetně odpadních stoupaček. Firma J & D Přech - vytápění České Budějovice provádí také kompletní rekonstrukce bytových jader, koupelen či WC. Kromě toho nabízí své služby v případě topenářských prací - montuje ústřední topení v bytech a rodinných domech, dále je schopna zajistit také montáž moderních vytápěcích systémů ( podlahového vytápění, tepelných čerpadel, solárních zařízení atd.).

Plynoinstalatérské práce

Při výčtu činností firmy J & D Přech - topení České Budějovice nechybí ani plynoinstalatérské práce, kdy její pracovníci dokáží provést kvalitní montáže domovní plynoinstalace nebo montáž plynových spotřebičů do domácnosti. Firma zajišťuje i revize plynových a elektrických zařízení. Při své činnosti vždy využívá moderních materiálů, které jsou vysoce kvalitní. Jedině tak lze totiž zajistit, že veškerá práce bude provedena s naprostou precizností.

Kontakt na firmu J & D Přech

Firma J & D Přech sice působí převážně v regionu Českých Budějovic, v případě větších instalatérských prací je však možné si její služby zajistit také pro ostatní části republiky. Snahou firmy je, aby její zákazníci byli vždy maximálně spokojení. Detailní informace o činnosti firmy J & D Přech a kontakty na její vedoucí zaměstnance se dozvíte na internetových stránkách jadprech.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!