verze pro tisk

Jaké stroje se značkou Kärcher se vyplatí mít u rodinného domu?

2. červenec 2015

Společnost Kärcher je celosvětově uznávaným specialistou v oblasti výroby a vývoje čistících technologií jak pro domácnosti, tak pro komerční a průmyslové využití. My se v dnešním článku pochopitelně zaměříme na domácnosti, konkrétně na rodinné domy. Jaké produkty Kärcher se u rodinných domů rozhodně vyplatí mít, protože vám ušetří mnoho starostí s úklidem a čištěním a navíc zajistí skvělý výsledek? Představíme si 3 základní pomocníky do domácnosti.

Jednoznačně vysokotlaké čističe

Vysokotlaké čističe Kärcher, nebo také obecněji rozšířený výraz – WAPky jsou asi nejznámějším produktem z řady výrobků Kärcher. Nabízeny jsou v široké nabídce produktových řad a modelů. Velkou výhodou je, že vysokotlaké čističe jsou velmi univerzálním produktem a s jejich pomocí lze vyčistit veškeré venkovní plochy od běžných i nečekaných nečistot. Stejně tak s nimi lze čistit i automobily, kola, nábytek a další vybavení. K tomu slouží široká nabídka příslušenství, která je nabízena ke každému modelu.

Čištění podlah s vysavači

Pro čištění podlah v domácnosti má Kärcher v nabídce také širokou škálu produktů. Hlavní zastoupení samozřejmě mají vysavače, ale i ty se dělí hned do několika kategorií. V nabídce jsou zastoupeny vysavače pro suché vysávání, pro mokrosuché vysávání, vysavače s vodním filtrem, které minimalizují množství prachu při vysávání a také tepovače. Tepovače fungují na principu nástřiku a extrakce a hodí se pro základní čištění tvrdých podlah i koberců.

Pohodlné čištění oken s parními čističi

Čištění oken patří k nejméně oblíbeným činnostem v každé domácnosti. Dosažení dokonalého výsledku je velmi pracné a povede se jen s vynaložením maximálního úsilí. Pro výrazné usnadnění této činnosti Kärcher vyvinul parní čistič oken, který zajistí maximálně efektivní a především komfortní mytí a to bez využití jakýchkoliv čisticích prostředků, jen za pomoci páry. Parní čistič oken dokonce zvítězil v testu čištění oken redaktorkami ONA DNES. Výsledky testu najdete ZDE.

-jan-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!