verze pro tisk

Kde sehnat kvalitní rybářské potřeby

27. červen 2012

Volný čas mnozí lidé, zejména pánové, využívají k rybaření. Rybaření je v našich končinách nesmírně populární. Sice nemůžeme dělat takové rybářské nájezdy jako například Norové, nicméně Češi jsou poměrně skromní a vystačí si obvykle se svým oblíbeným rybníkem, řekou či tůní, kde se to hemží rybkami.

Rybářské pruty a další potřeby

K chytání ryb je zapotřebí mít nejen pevné nervy, odhodlání a cit, je samozřejmě nutné používat také kvalitní rybářské potřeby. Bez dobrého prutu možná chytneme nějakou tu rybku také, ale z chytání nebudeme mít takový požitek. Kdo naopak drží v ruce skutečně špičkový prut, ten má mnohem větší šanci, že ve svém rajonu nebude mít s chytáním ryb problémy. Pruty jsou tím základním, co nesmí ve výbavě žádného rybáře chybět, je však mnoho dalších pomůcek a příslušenství bez nichž jen těžko něco chytnete. K jejich nákupu je dobré navštívit nějaký specializovaný obchod, který se přímo zabývá prodejem rybářských potřeb.

Prodej značkových rybářských potřeb online

Značkové rybářské potřeby si můžete pořídit kupříkladu v internetovém obchodě společnosti TROPIC LIBEREC s.r.o., a to na webových stránkách tropicliberec.cz. Zde máte možnost zakoupit nejen značkové rybářské pruty, které jsou využívány i mnoha zkušenými rybáři, obchod prodává také mnohé další rybářské potřeby. V eshopu navíc pravidelně probíhají i různé akční slevy, akce 1+1 zdarma apod. Při registraci v eshopu dostanete slevu ve výši 3% pro nákup veškerého zboží. Při nákupech nad uričtou částku na vás navíc čekají i další slevové kupony - při nákupu na 100 Kč je sleva ve výši 1%, ale například při nákupu nad 7.000 Kč je sleva už 5%!

Společnost TROPIC LIBEREC s.r.o. má kromě internetového obchodu také kamennou pobočku, která se nachází na Třídě 1.máje v Liberci.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

oWuSllBg

čtvrtek, 13. listopad 2014
20:50

Předjemne1 vzpomednka. Hlavně přeji brzke9 uzdravened, to předvšedm. A jinak jdlonteivfdmi pruty je to opravdu moc pěkne9, to me1š pravdu. Až mi to pomyšlened neneche1ve1 v klidu :-). To už je vfdprask pro gurme1ny, hmmmmmmm


posted by: oWuSllBg (dknxug7l1nj(a)outlook.com) [Odpovědět]