verze pro tisk

Levné pásové pily Bomar

27. květen 2012

I značkové pásové pily jsou dnes dostupné naprosto všem. Časy kdy si tyto stroje mohly dovolit pouze velké firmy jsou již dávno pryč, dnes nalezneme pásové pily v mnoha kutilských dílnách.

Pásové pily se řadí mezi jedinečné a nenahraditelné stroje, které provedou čistý řez tvrdým materiálem. Poradí si například s plastem, kovem, ale i dřevem. Nejvíce známé jsou pásové pily na dřevo, ale v současné době jsou čím dál více žádané pásové pily na kov.

Pásové pily můžeme dělit podle materiálu, jejž řežou nebo podle principu činnosti. Druhý způsob dělení přináší celkem pět kategorií: ruční, poloautomatické, automatické, gravitační a kotoučové. U drobných podnikatelů (truhlář, automechanik…) a kutilů najdeme s největší pravděpodobností ruční pásovou pilu. Její výkon je dostačující a pořizovací cena je velmi příznivá. Navíc tento druh pásových pil je nejvíce mobilní. Velké podniky využijí především automatických a poloautomatických pásových pil, u kterých je hlavní předností výkon a rychlost řezu. Navíc při plném vytížení se tato investice velmi rychle vrátí.

Hledáte-li pásovou pilu, tak se obraťte na značku Bomar. Mnoho spokojených zákazníků, dlouholetá tradice, kvalita a nízké ceny. Přesně to vám přináší známá značka pásových pil – Bomar.

Pilové pásy a další příslušenství

Dopravníky, pilové pásy, měřič napětí pilového pásu – tenzomat, to vše k pásové pile patří. Speciální důraz byste měli klást na pilové pásy na kov. Kvalitní pilový pás na kov seženete jen u značkových prodejců. Existují i levnější pilové pásy na kov, ovšem přesnost řezu je o několik kategorií níže. Navíc dochází k rychlejšímu opotřebení a ani vylámání některých zubů není výjimkou. Právě z těchto důvodů se rozhodněte pro kvalitní pilové pásy, se kterými bude radost pracovat.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!