verze pro tisk

Lukrativní prodej ready-made společností

29. březen 2012

Mnoho lidí dnes podniká z domova. Je však pravdou, že v rámci podnikání je mnohem výhodnější mít sídlo společnosti na nějaké lukrativní adrese nežli v místě, kde bydlíme. Působí to daleko lépe na klienty a případné zákazníky. Chce-li si člověk zařídit sídlo společnosti na dobré adrese, aniž by za něj platil příliš horentní sumy, pak je tu možnost kontaktovat společnost Scott&Weber. Ta poskytuje sídla společnosti, chcete-li virtuální kanceláře, na lukrativních adresách v Praze. Jedná se například o sídlo společnosti Praha 1 či v dalších pražských částech.

Co jsou ready-made společnosti

Kromě poskytnutí sídla společnosti umožňuje společnost Scott&Weber také prodej ready-made společností. Tyto společnosti jsou určeny pro podnikatele, kteří nechtějí zdlouhavým způsobem zakládat vlastní společnost. Je k tomu potřeba oběhávat velké množství úřadů, provést zápisy do OR a další činnosti. To vše zabere i několik týdnů. Ready- made společnosti jsou již předzaložené společnosti s čistým záznamem, které jsou přímo určené pro následný prodej zájemcům o s.r.o.

Kvalitní dokumentace, společnost bez historie

Všechny nezbytné náležitosti, které je v souvislosti se založením s.r.o. potřeba vykonat, jsou zde již hotovy, a to včetně splaceného základního kapitálu. Aktuální ceny pro prodej s.r.o. u společnosti Scott&Weber se pohybují již od pouhých 19.900 Kč. Veškerá dokumentace, která se založením a prodejem ready-made společnosti, je vytvořena právníky ČAK a NKČR, je zaručena nulový historie společnosti, což znamená, že jejich noví majitelé nepřebírají žádné staré závazky. Nabytí majitelských práv k ready-made společnosti je rychlé, za společnost je možné jednat prakticky ihned. Scott&Weber také zaručuje expresní vyřízení zápisů změn na příslušných úřadech.

Rychlé a výhodné řešení pro začínající podnikatele

Prodej akciových společností a s.r.o. je zcela v souladu s českým právním řádem. Jedná se o výhodnou možnost, jak urychlit začátky podnikání. Člověk, který se rozhodne si založit s.r.o., má díky prodeji ready-made společností možnost začít podnikat bez zbytečné časové prodlevy, která by jinak byla způsobena vyřizováním všech potřebných formalit na úřadech.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Cvlofig2uqpn

pátek, 14. listopad 2014
02:56

thanks for this post I know this if its off topic but I’m looking into stairtng my own weblog and was curious what all is required to get setup? I’m assuming having a blog like yours would cost a pretty penny? I’m not very web smart so I’m not 100% positive. Any recommenda


posted by: Cvlofig2uqpn (dtcueyn7lgt(a)outlook.com) [Odpovědět]

Honza

pondělí, 27. únor 2017
10:49

Mně v současné době nejvíce zaujala nabídka spolecnostionline.cz


posted by: Honza (Jan52(a)seznam.cz) [Odpovědět]