verze pro tisk

Nové byty v Brně: Rezidence Sochorova nabízí příjemné bydlení v Žabovřeskách

10. červenec 2014

Trendem posledních let je zvýšený zájem o bydlení ve větších městech. Lidé se sem stěhují za prací, ale také z toho důvodu, že zde mají veškeré úřady, obchody, nemocnice a další objekty přímo po ruce, nemusejí dojíždět desítky kilometrů. Není proto divu, že zejména v Praze a Brně vznikají novostavby, které jsou prakticky ihned po spuštění prodeje zakoupeny. Zájem je až překvapivě velký. Platí to také pro projekt Rezidence Sochorova.

Poklidná část Brna nabízí ideální podmínky pro život

Rezidence Sochorova se nachází v městské části Brno – Žabovřesky. Jedná se o místo, které je doslova obklopeno zelení. Kdo z vás tuto lokalitu zná, ten jistě potvrdí, že Žabovřesky patří k nejlepším adresám v Brně a jeho blízkém okolí.

Na výběr máte z více než 150 bytů

Projekt nabízí dohromady 152 bytových jednotek. Při výstavbě developer spolupracoval s předními českými architekty, což je už při pohledu na fotografie patrné. Galerii si můžete prohlédnout na webu rezidencesochorova.cz. Tam zároveň zjistíte i aktuální volné byty k dispozici, jejich cenu a detaily, které vás mohou zajímat v případě, že o bydlení v Rezidenci Sochorova projevíte zájem. Předností je, že v blízkosti svého budoucího bytu najdete veškerou občanskou vybavenost, kterou potřebujete ke každodennímu životu. Do centra Brna se odtud dostanete během pouhých 10 minut, což je ideální pro ty z vás, kteří v Brně pracují.

Nové byty jsou k dispozici také v Praze

Novostavby vznikají v hojném počtu nejen v Brně, ale také v hlavním městě. Praha například aktuálně nabízí byty Nad Motolským Hájem. Tento projekt je v současné době již ve své druhé fázi, v rámci ní vznikne pět budov s celkem 152 byty s vysokým standardem vybavení. I zde se můžete těšit na výbornou dopravní dostupnost do centra Prahy a kvalitní občanskou vybavenost přímo na Praze 5.

Rozhodnutí, zda se přestěhovat do nového bytu, je jen na vás. Výše uvedené projekty jsou ale velmi lukrativní a při vašem rozhodování byste je neměli opomenout vzít v úvahu.

-fil-

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!