verze pro tisk

Odstranění filtru pevných částic

23. březen 2012

Mnoho majitelů vozidel, která mají dieselové motory, si stěžuje, že jejich vůz má nízký výkon. Může to být způsobeno tím, že vozidlo má ucpaný filtr pevných částic. Toto zařízení bylo instalováno do moderních dieselových motorů ( respektive na výfuk) proto, aby docházelo k menšímu vypouštění škodlivin do ovzduší.

Filtr pevných částic nevydrží moc dlouho

Jenže filtr pevných částic rozhodně není spolehlivý, jeho ucpání může přivodit zhoršení výkonu motoru, dochází také ke zvýšení spotřeby paliva a navíc jeho případná výměna stojí nemalé finanční prostředky. Proto je namístě uvažovat o odstranění filtru pevných částic, respektive jeho vypnutí. V případě, že tak neučiníte, musíte počítat s tím, že výkon motoru bude s každým najetým kilometrem postupně klesat.

Kde lze filtr pevných částic odstranit

Filtr pevných částic je možné si nechat odstranit u společnosti Camp Performance, která sídlí v Praze 5 Lahovicích, v ulici Spodní 1. Kromě odstranění filtru Vám zde seřídí řídící jednotku. Automobil s dieselovým motorem, kde bude odstraněn filtr pevných částic, bude mít o poznání vyšší výkon, zlepší se tak jízdní vlastnosti vozidla a řidič bude mít lepší pocit z jízdy. Servis je schopen uspokojit všechny zákazníky rychle, cena za odstranění filtru pevných částic je zde velmi příznivá.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!