verze pro tisk

Porovnání cen plynu 2013: využijte online srovnání

21. únor 2013

Zemní plyn je energií, jejíž průměrná cena v posledních letech výrazně vzrostla. Pakliže plyn využíváte pro vytápění domu, jistě víte, jak razantně vzrostly náklady na vytápění vaší domácnosti. Spotřebu plynu lze sice omezit tím, že například investujete do výkonnějšího vytápěcího systému, necháte si kvalitně zateplit dům, nicméně i tak budete stále pociťovat každé zdražování plynu. Levný plyn je dnes pojmem, který využívají mnozí dodavatelé, nicméně zdaleka ne každý skutečně nabízí plyn levně.

Jak můžete ovlivnit cenu plynu

Cena plynu 2013 je opět o několik procent vyšší nežli v minulém roce. Abyste zabránili tučnějším složenkám za plyn, je vhodné přemýšlet o tom, že změníte svého dodavatele. Dodavatelských společností je na tuzemském trhu poměrně značný počet, což e způsobeno uvolněním trhu v druhé polovině minulého desetiletí. Vybrat si z široké nabídky však není jednoduché. Výraznou pomoc přinášejí portály, které se zaměřují na porovnání cen plynu 2013. Ty zpravidla obsahují online kalkulačky, na nichž si snadno a rychle můžete zjistit, zda u současného dodavatele plynu neplatíte příliš a zda se ve vašem regionu nenachází jiná společnost, která by vám zemní plyn byla schopna dodávat za výhodnějších podmínek.

Lama Energy plyn

Mezi poměrně významné dodavatele, kteří nabízejí levný plyn, patří společnost Lama Energy. Tento dodavatel poskytuje levný plyn pro domácnosti, menší i větší podniky. Mnoho lidí, kteří porovnávají ceny plynu 2013 na online kalkulačkách, zjišťují, že právě společnost Lama Energy má jedny z nejatraktivnějších nabídek. Záleží samozřejmě na tom, jakou máte průměrnou roční spotřebu, kde bydlíte atp.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!