verze pro tisk

Pronájem e-shopu za nízké ceny

22. září 2011

Internetový obchod je dnes pro většinu firem naprostou nezbytností. Firma, která nemá vlastní eshop, si zbytečně stěžuje pozici a svoje produkty či služby tak nabízí mnohem užšímu spektru lidí. I majitelé menších firem by si měli uvědomit, že podstatná část obchodování se přesouvá z běžných kamenných obchodů na internet.

Ještě nemáte vlastní eshop? Děláte velkou chybu

Pokud ještě nemáte svůj vlastní eshop, pak rozhodně neotálejte. Být bez internetového obchodu, který bude mít propracovaný systém a design, je opravdu značně nepraktické. Jen tím, že si zajistíte pronájem Eshopu, můžete oslovit tisíce nových klientů a zákazníků, kteří produkt či zboží Vámi nabízené hledají.

Firmy, které se specializují na webdesign, dnes pronajímají eshopy za velmi solidní ceny. Firma či podnikající soukromá osoba tak může získat kvalitní e-shop za cenu, která je s pronájmem běžného kamenného obchodu naprosto neporovnatelná.

Pronájem eshopu již od 190 Kč

e-shop se dá pronajmout například přes webový portál pronajem-eshop.cz. Zde získáte kvalitní internetový obchod do pronájmu již od 190 Kč, na 15 dní navíc máte plnou verzi zcela zdarma. Eshop Vám odborníci na webdesign vytvoří přesně na míru dle Vašich představ a požadavků, součástí pronájmu je pak samozřejmě také plná technická podpora. Při založení nyní navíc získáte zdarma i facebook obchod.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!