verze pro tisk

Propagace firmy prostřednictvím firemních stránek na Facebooku

19. červenec 2011

Propagace firmy dnes může být velice efektivní, aniž by to stálo příliš financí. Díky internetu a sociálním sítím, jakou je například Facebook, dne mohou firmy zacílit na nové potenciální zákazníky daleko snadněji nežli doposud.

Důvody, proč si nechat vytvořit firemní stránky na Facebooku

Co jsou vlastně firemní stránky na Facebooku a k čemu slouží? Podobně jako klasický užívat této sociální sítě i firma si může utvořit svoji stránku na Facebooku, která může sloužit jako propagace firmy. Firemní stránky na facebooku dávají mnohem větší možnosti, jak komunikovat se zákazníky, vnímat jejich potřeby a zájem o zboží. Kromě toho, že firemní stránky mohou sloužit jako reklama na Facebooku, je také možné si na nich zobrazit internetový obchod firmy, upozorňovat na veškeré novinky, které se společnosti a jejích produktů a služeb týkají, nebo zprostředkovávat například soutěže na Facebooku apod., které dále zvýší zájem o firmu samotnou.

Minimální náklady

Firemní stránky na Facebooku a jejich správu lze zajistit například přes internetový portál facebook-stranka.cz. Na základě Vaší poptávky Vám bude vytvořen firemní profil na Facebooku, a to za minimální náklady. Obsah firemní stránky na Facebooku pak budete jako klient moci přímo řídit.

I sociální sítě mohou přispět k dobré propagaci firmy a k lepšímu prodeji jejích služeb a zboží.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!