verze pro tisk

Rezidence Veselská: Nové byty Letňany nabízejí moderní bydlení pro mladé

16. leden 2016

Jako mladí lidé, kteří za sebou mají jen pár let v zaměstnání, byste měli myslet na budoucnost. K zajištění potřebné životní úrovně je určitě vhodné uvažovat nad pořízením vlastního bydlení. I za cenu toho, že jej budete financovat pomocí hypotéky, kterou budete splácet 20 – 30 let. Ti z vás, kteří chtějí bydlet sami či s partnerem, nyní mají šanci pořídit si atraktivní bydlení na Letňanech v rámci rezidence Veselská.

Nové byty Letňany představují ideální zázemí právě pro mladé lidi. Ať už jste sami, nebo žijete s partnerem, s nímž chcete trávit zbytek života, rezidence Veselská pro vás bude dobrou volbou. A to hned z několika důvodů.

Prostorné byty s balkonem

V první řadě jde o moderně řešenou budovu, která pojímá celkem 100 bytů o velikostech od 1+kk až 4+kk. Byty mají balkon, případně lodžii, terasu či předzahrádku. Jako příslušenství pak k bytům náleží samozřejmě i sklepy, využít budete moci i garážová

stání, která jsou přímo v objektu, konkrétně v jeho podzemních patrech.

V okolí najdete vše, co potřebujete k pohodlnému životu

Rezidence Veselská vás plně uspokojí i vzhledem ke své poloze. Nachází se totiž v atraktivní části Letňan. Jako budoucí majitelé oceníte výbornou dopravní dostupnost do centra města, ale zároveň i blízkost přírody. Tato část Letňan je dnes bohatá na zeleň, určitě se zde nebudete cítit jako v nějakém betonovém pekle.

Za pozornost určitě stojí také dobrá občanská vybavenost v okolí rezidence. Máte to odtud jen kousek do obchodů, nedaleko je také například i několik základních a středních škol, což oceníte za několik let, až budete mít s partnerem děti.

Využijte možnosti výhodného financování nového bydlení

Nové byty v Letňanech můžete pořídit i přes hypotéku. Developer dokonce vyjednal výhodné podmínky, kdy vám bude nabídnuta hypotéka s minimální úrokovou sazbou a s možností dlouhodobého splácení, díky čemuž vás měsíční splátka vyjde na minimum peněz.

Rezidence Veselská je rozhodně tím, co si dnes mladí lidé představují pod pojmem moderní a cenově dostupné bydlení v Praze.

Komerční sdělení

-fil-

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!