verze pro tisk

Sháníte nový byt v Praze? Obraťte se na FINEP!

2. červen 2015

Ať už vás ke změně bydlení vedou malé dispozice stávajícího bytu, nedostatek pracovních příležitostí v okolí nebo jen touha po něčem lepším, buďte ostražití. Současný nabídka bytů a domů je velmi široká, ale bez zkušeností a kontaktů můžete naletět.

Mnohem schůdnější cestou je spolupráce s některým z předních developerů, kteří dokáží uspokojit i velmi náročné zákazníky. Za zmínku stojí česká společnost FINEP, která se od svého založení (1995) podílela na výstavbě tisíců bytových jednotek.

Zkušený partner FINEP

FINEP jsme si nevybrali náhodou. Spousta projektů získala prestižní ocenění, které svědčí o nadstandardní kvalitě a mimořádném provedení. Mezi nejvýznamnější developerské projekty Praha patří Panorama Barrandov (Best of Realty 2002), Bydlení Mazanka (Nejlepší z realit v kategorii Rezidenční projekty), Nová Harfa, Britská Čtvrť a konečně City West – komplex administrativních budov, kterým dominuje desetipodlažní budova ve tvaru diamantu. Tento projekt katapultoval FINEP do žebříčku TOP 50 kancelářských developerů ve střední Evropě (dle magazínu Construction & Investment Journal).

Vraťme se však k vám a vašemu budoucímu bydlení. Vyžadujete-li vysokou kvalitu a širokou nabídku, pak jste u FINEP na správném místě. Developer nabízí prodej bytových jednotek, ale také prodej rodinných domů Praha. Vždy se můžete spolehnout na pečlivě zvolenou lokalitu s vynikající občanskou vybaveností, dostupností do centra města a dostatkem relaxačních zón v bezprostředním okolí.

Komplexní finanční služby

Spolupráce s FINEP je příjemná i z dalších důvodů. Nabízí kompletní finanční služby – od získání až po refinancování hypotéky za velmi výhodných podmínek. Za zmínku stojí také kompletní právní dohled, bezplatné poradenství a příjemný bonus v podobě zajištění parkovacího stání.

Pokud vás prodej bytů Praha zaujal a chcete se podívat na aktuální nabídku, pokračujte na www.finep.cz.

-jan-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!