verze pro tisk

Sklady k pronájmu pro podnikající subjekty

19. listopad 2012

Mnozí podnikatelé mají sídla svých firem registrovaná přímo na adresách, kde se nachází jejich bydliště. Je však pravděpodobné, že tito podnikatelé nemohou přímo doma skladovat všechny zásoby zboží, které prodávají, případně pak materiály, jež jejichž firma používá ke své činnosti. V tomto případě si musejí pronajmout sklady někde mimo sídlo své firmy, ideálně však poblíž tak, aby ke skladu měli vždy snadný přístup.

Uskladnění zboží a materiálu je pro podnikatele velmi důležité

Pronájem skladů v tuzemsku je záležitostí, která může podnikatele stát poměrně dost sil. Vyhledat dobrý sklad je doslova uměním. Ne každý se spokojí s malým skladem kdesi na dědině, kam se lze jen obtížně dostat. Mnohem lepší je mít sklad v blízkosti většího města, s dobrou dostupností k dálnici či rychlostní komunikaci, neboť se dá předpokládat, že právě ty využije pro přepravu uskladněného zboží či materiálu.

Jak se dají snadno a rychle najít volné sklady k pronájmu

Jak ale nalézt volný sklad k pronájmu, aniž by podnikatelé nemuseli hledat několik týdnů bez viditelného výsledku? Velmi slibnou možností je nabídka společnosti Cushman & Wakefield, která se zabývá poradenskou činností a na našem území nabízí pomoc při hledání volných skladů k pronájmu.

Společnost Cushman & Wakefield provozuje webové stránky czech-industrial.cz. Na tomto portále monitoruje volné sklady k pronájmu po celém území České republiky- krom jiného třeba sklady Pardubice, sklady Plzeň či sklady Ostrava.

Mapa s volnými sklady po celé ČR

Zájemci o volné sklady Ostrava si jednoduše na zmíněném portále načtou příslušnou stranu, kde se jim zobrazí sklady, které by jim mohly být k dispozici. Na webu funguje také přehledná mapa, kde se všechny volné sklady k pronájmu zobrazují. Zájemci si tak mohou ihned zjistit, zda je pro ně lokalita konkrétních skladů vhodná a atraktivní či nikoliv.

Hledáte-li volné sklady Pardubice, sklady Plzeň či třeba sklady Ústí, pak navštivte nový web společnosti Cushman & Wakefield - czech-industrial.cz. Během chvilky zjistíte, zda by se pro vaši firmu nějaký vhodný sklad nenašel.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

AWBACeUs

čtvrtek, 13. listopad 2014
16:04

Uwe from Germany, October 17, 2012 at 6:01 PM Sauberes, familie4r geffchrtes Hotel in super Lage zum Gardasee. Sehr gut ggeeeln ffcr Erkundungen rund um den See bzw. Ste4dtereisen. Mitarbeiter im Hotel sind sehr freundlich und hilfsbereit. Das Frfchstfcck hat eigentlich 4 Sterne verdient. Sehr gute und gemfctliche Restaurants in der Ne4he.


posted by: AWBACeUs (recrdy6lpb(a)outlook.com) [Odpovědět]