verze pro tisk

TZ:Přírodní doplňkové vitamíny Brit+: Když krmivo nestačí

23. únor 2013

Kvalitní výživa a vyvážený příjem vitamínů je důležitý nejen pro zdraví člověka, ale i pro vitalitu domácích mazlíčků. K růstu, vývoji, udržení zdraví a dobré kondice potřebuje pes odpovídající příjem živin. Používáním kvalitního krmiva a vhodných výživových doplňků můžete dopřát svému čtyřnohému parťákovi zdravý a dlouhý život. Výživové doplňky řady Brit+ jsou obohaceny o byliny a přírodní extrakty, jejichž pozitivní účinky jsou prověřené jak vědecky, tak i tradicí a zkušenostmi našich předků.

„V některých případech, jako jsou chorobné stavy způsobené nedostatkem vitamínů (hypovitaminózy) nebo biologicky náročná období, jako je růst, staří, gravidita a laktace, rekonvalescence, zvýšená zátěž apod., je potřeba zdraví zvířete podpořit vitamínovými doplňky,“ říká výživový odborník, Ing. Martin Kváš s tím, že vitamíny pak ideálně posilují organismus, zlepšují kondici, imunitu a podporují vitalitu.

Přírodní bylinné vitamíny Brit+ zmírňují dopady genetických chorob a tělesných opotřebení, například dysplazie kyčelního kloubu, artrózy a jiných. Vitamínové doplňky jsou navíc velmi dobrým doplňkem krmiva přírodní stravou, tak zvaného BARFu. Zaručují totiž stálou hladinu všech potřebných minerálů a vitamínů, které pak chovatel nemusí složitě počítat v krmných surovinách.

BRIT+ HERBAL IMMUNITY (245 Kč)

Vitamínový doplněk stravy pro dospělé aktivní psy obsahující extrakt z třapatky nachové a ženšenu, které pozitivně stimulují imunitní systém psa. Navíc působí svými protizánětlivými antioxidačními účinky a zlepšuje tak fyzickou kondici vašeho miláčka. Třapatka nachová obsahuje látky, které stimulují imunitní systém psa, v období zvýšené zátěže a náchylnosti k onemocněním a celkově podporují jeho vitalitu. V kombinaci s protizánětlivými extrakty z ženšenu podporuje odolnost a stabilní zdraví psa. Vitamínový doplněk samozřejmě obsahuje vitamíny a minerální látky.

BRIT+ ARTHRO-MATRIX HIP & JOINT SUPPORT (389 Kč)

Speciální kloubní výživa obsahující zdroj glukosaminu - zelené mušle, zdroj chondroitin sulfátu a MSMžraločí chrupavky. Tyto přírodní látky podporují obnovu chrupavek a preventivně působí proti jejich opotřebovávání. Zelené mušle rodu Perna jsou zdrojem glukosaminu, který je součástí pojivových tkání psa a kloubních chrupavek a zmírňuje bolestivost kloubů. Žraločí chrupavky jsou zdrojem chondroitin sulfátu, jež synergicky působí s glukosaminem, pozitivně ovlivňuje mobilitu zvířete zpružněním kloubní chrupavky a je základem pro tvorbu dalších proteoglykanů chrupavky. MSM ze žraločích chrupavek zmírňuje ztuhlost, bolestivost a záněty kloubních spojení a navíc je zdrojem síry.

BRIT+ COAT & SKIN CARE (269 Kč)

Doplněk stravy obsahuje kombinaci omega 3 a omega 6 mastných kyselin pocházejících z přírodních zdrojů, kterými jsou pupalkový, lněný a lososový olej. Složení těchto přírodních olejů podporuje růst, kvalitu a třpyt srsti a pomáhá udržovat zdravou pokožku. Kvalita srsti je závislá na poměru omega-3 a omega-6 mastných kyselin a při nedostatku jedné či druhé složky dochází k negativním projevům na pokožce a potažmo na osrstění. Využitá kombinace polynenasycených omega-3 a omega-6 mastných kyselin z pupalky dvouleté, lněného semínka a lososového oleje pomáhá zlepšovat zdraví pokožky a kvalitu srsti psa. K tomu přispívá i přítomný zinek, který se účastní biosyntézy mastných kyselin.

BRIT+ MULTIVIT CHEWS WITH ALOE VERA (245 Kč)

Žvýkací multivitaminové tablety s obsahem aloe vera jsou vhodným potravinovým doplňkem pro psy se zvýšenou potřebou živin. Vhodné např. pro březí a kojící feny, pro psy ve stresu se zvýšenou tělesnou aktivitou i pro psy po operačním zákroku. Pozitivně působí na fyzický i psychický stav psů. Podle podložených poznatků je Aloe vera zdrojem protizánětlivých a antioxidačních látek, které mají pozitivní vliv na hojení ran a stav psa po stresové zátěži. Kombinace výtažku z Aloe vera s minerálními látkami a vitamíny podporuje zlepšení fyzického i psychického zdraví psa.

Tisková zpráva maXmedia s.r.o.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!