verze pro tisk

Ubytovny v Praze nabízejí možnost ubytování již od 75 Kč na den

12. prosinec 2011

Studenti, kteří mají školu v Praze, avšak nemohou zde sehnat byt k pronájmu, mají možnost využít různé ubytovny. Levné ubytování v Praze se dá v ubytovnách po celém městě sehnat již od pouhých 75 Kč na den. Tyto ubytovny jsou určeny také zaměstnancům, kteří krátkodobě či dlouhodobě potřebují bydlet v Praze.

Levné ubytování již od 75 Kč na den

Jako příklad levného ubytování může sloužit například ubytovna Praha v Bryksově ulici. Tato ubytovna se nachází jen pár minut od pražského centra Černý Most. Cesta do samotného centra Prahy zabere jen kolem 20 minut. Ubytovna v Praze nabízí vodou, tří a čtyřlůžkové pokoje, které jsou vybaveny základním nábytkem a lednicí. Sprchy, toalety a kuchyňka jsou společné vždy pro několik pokojů. Součástí každého pokoje je také lednička, k dispozici je také vařič či televizor. Jedná se o vskutku levné ubytování Praha, které uspokojí nenáročné lidi.

Ubytovny jsou v různých částech Prahy

Kromě zmíněné ubytovny je k dispozici také například levná ubytovna Praha 1. Ubytovny, v nichž lze sehnat lůžko již od 75 Kč na den, jsou rozmístěny i v dalších městských částech. Kdo hledá levné ubytování Praha, má nyní šanci jej získat za příznivou cenu v dobré lokalitě.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!