verze pro tisk

Zajistěte si pro svoji firmu sídlo společnosti na atraktivním místě

25. červenec 2011

Při zakládání společnosti, s.r.o. či a.s., je ze zákonná povinné uvést také sídlo společnosti. Toto sídlo společnosti je nutné doložit buď nájemní smlouvou nebo souhlasem vlastníka nemovitosti s umístěním sídla. Mnoho podnikatelů, kteří si například pořídí ready-made společnosti, však nemá prostory na sídlo společnosti. Pak je potřeba hledat rychlé řešení, neboť bez tohoto sídla nelze podnikat.

Sídlo společnosti již od 1.600 Kč v atraktivní lokalitě Prahy

Společnost Scott&Weber nabízí sídlo společnosti v Praze. Jedná se o jedinečnou možnost, díky níž můžete mít sídlo společnosti nikoliv ve vaší malé obci, ale přímo v hlavním městě, a to již za ceny od 1.600 Kč za měsíc. Za tuto sumu nabízí firma Scott&Weber sídlo společnosti na vskutku výborné adrese v Praze 1- Hybernské ulici.

Co je zahrnuto v ceně za sídlo společnosti

V ceně je zahrnuto samotné sídlo společnosti zapsané v obchodním rejstříku, dále pak korespondenční adresa, odesílání vyrozumění o došlé poště emailem, umístění názvu společnosti ve vstupním prostoru nemovitosti či třeba právní poradenství.

Sídlo firmy můžete mít i v dalších evropských městech

Sídlo firmy samozřejmě nemusíte mít nutně jen v Praze. Firma Scott&Weber prostřednictvím serveru Office Advisor nabízí také sídla firem v dalších evropských městech, virtuální kancelář tak můžete mít kdekoliv se vám zlíbí.

Nezapomeňte, že prodej ready-made společností a sídlo společnosti je službou, která vám může pomoci nastartovat podnikatelské záměry a činnost mnohem rychleji a bez zbytečných obtíží.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!