verze pro tisk

Hutní materiál pro stavebnictví a jiná průmyslová odvětví

27. červen 2011

Ve stavebnictví a dalších průmyslových odvětvích se často využívá různý hutní materiál. Ten se dá nyní pořídit i online, neboť společnost Kondor, která se zabývá prodejem hutního materiálu v Ceské republice již mnoho let, má svůj vlastní eshop.

Ocelové profily

Zakoupit zde lze klasický hutní materiál, jako je ocel. Různé produkty z oceli, nerezové ocelové profily všech možných rozměrů, závitové tyče a mnoho dalšího seženete pohodlně v internetovém obchodě společnosti Kondor.

Závitové tyče

Závitové tyče mohou být ve stavebnictví velmi potřebným materiálem. Pokud totiž nelze z nějakých důvodů použít klasické šrouby nebo vruty, neboť například nedosahují potřebné délky, lze použít právě zmíněné závitové tyče. Skladem jsou k dispozici závitové tyče o pevnosti 4,6 a délce 1m, je však možné si zakoupit i závitové tyče větších rozměrů, neboť běžně se vyrábějí i o délce 2m či 3m.

Ocelové profily pak můžete pořídit také v několika provedeních. K dostání jsou ocelové profily průřezu L, T a další.

Společnost Kondor spolehlivě může zásobit všechny spotřebitele a firmy, které potřebují pro výkon své činnosti hutní materiál - ocel, ocelové profily, závitové tyče či potřebují například ukládku betonářské výztuže. Neváhejte a využijte služeb společnosti Kondor.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!