verze pro tisk

Kladkostroje pomáhají při stavbách domů a průmyslových objektů

2. květen 2011

Při rekonstrukcích objektů, ať už průmyslových staveb nebo například rodinných domů, je často potřebné přepravovat stavební materiál pomocí různých jeřábů či kladkostrojů. Je tak dobré vědět, na koho se v případě, že potřebujeme zajistit kladkostroje či třeba mostové jeřáby, obrátit.

JASS a.s.

K předním výrobcům jeřábové technologie v České republice patří kupříkladu společnost JASS a.s. Dvůr Králové nad Labem. Její výrobky dnes používá nejedna stavební společnost na celém území ČR a ve střední Evropě.

Kladkostroje a mostové jeřáby vysoké kvality

Společnost JASS a.s. je schopna dodat kladkostroje či mostové jeřáby, které se vyznačují vysokou spolehlivostí a mimořádnou bezpečností. Kromě samotného prodeje samozřejmě zajišťuje také montáž skladovací a jeřábové technologie, dále je schopna zajistit také její servis, případné opravy, revize a rovněž i školení obsluhy.

Standardní vybavení kladkostrojů

Kladkostroje, které společnost JASS a.s. dodává na český trh, jsou standardně vybaveny dvourychlostním zdvihem v poměru 6/1, pojezdem kladkostroje s frekvenčním měničem s plynulou změnou rychlosti, třídou ochrany IP55 a čtyřstupňovým koncovým spínačem zdvihu s funkcí zpomalení a zastavení v horní i dolní poloze háku či výškou zdvihu od 6m do 100m. Každý typ kladkostroje je navíc možné doplnit dle přání zákazníků o frekvenční měniče pro plynulou změnu rychlosti zdvihu, úpravu pro provoz ve výbušném prostředí či třeba elektronickou diagnostickou jednotkou NovaMaster s ukládáním provozních hodnot a možností synchronizace pohybu více kladkostrojů.

Kladkostroje a mostové jeřáby jsou ve stavebnictví nedílnou součástí a potřebou. Bez nich se každá stavba bude velmi obtížně realizovat. Kladkostroje a mostové jeřáby od firmy JASS a.s. splňují veškerá kritéria, která jsou pro tyto produkty nezbytná v rámci směrnic ČR a EU.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!