verze pro tisk

Půjčovna, prodej a bazar stavebních strojů a těžké manipulační techniky

28. květen 2012

Při stavbě domu, jeho úplné rekonstrukci či dostavbě, nebo také při zemních úpravách na zahradě je často potřeba kvalitní manipulační techniky a stavebních strojů. Těžko si lze například představit, že budeme na zahradě kopat základy pro velký bazén ručně, to bychom také mohli jámu kopat i několik dnů či týdnů. Stavební stroje to přitom zvládnou během pár hodin.

Půjčovna manipulační techniky a stavebních strojů

Co ale dělat v případě, že potřebujeme stavební stroj jen na pár dní a rozhodně nechceme investovat do vlastního zařízení, neboť nákup takovéto techniky by nás vyšel opravdu hodně draho? Můžeme si sjednat pronájem, jako půjčovna stavebních strojů funguje kupříkladu společnost Terramet.

Služby společnosti Terramet

Firma Terramet je specialistou na prodej a půjčování mnoha druhů stavebních strojů. Zakoupit či objednat si však u ní můžete například i samotné rýpadlo nakladače či hutnící techniku. Firma prostřednictvím svých internetových stránek umožňuje také bazar stavebních strojů, kde si zájemci mohou zakoupit používanou techniku za velmi lákavé ceny. Společnost Terramet má pobočky v několika českých městech, kde jsou zákazníkům k dispozici zkušení odborníci.

Pakliže si chcete pronajmout či koupit nějaký stavební stroj nebo těžkou manipulační techniku, která se bude hodit na každé větší stavbě, pak se více informací můžete dozvědět na jejích internetových stránkách terramet.cz. Firma aktuálně disponuje více než 3.000 stroji různých značek, které prodává a pronajímá za výhodných podmínek.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!