verze pro tisk

Co potřebujete k uspořádání dokonalé zahradní party

29. duben 2016

Máte v plánu v létě nebo ke konci jara uspořádat na vlastní zahradě u svého rodinného domu velkou párty pro vaši rodinu a známé? Chcete, aby se na vaší párty všichni cítili pohodlně, vše bylo dokonale připravené a aby si všichni zúčastnění co nejvíce vaší akci užili? V takovém případě je třeba věnovat velkou pozornost zejména dokonalému naplánování celé akce a přípravě. Co všechno budete pro uspořádání dokonalé akce potřebovat?

Především dostatek zastíněného posezení

Nejdůležitější je, aby na zahradě byl připraven dostatek prostoru pro všechny hosty. Musíte počítat s tím, že počasí nebude ideální – velká horka s plným zářením slunce mohou zkazit hostům celé odpoledne, stejně tak, jako déšť s poryvy větru. Jak správně postavit pergolu a ostatní zahradní stavby, se můžete podívat ZDE. Pro všechny hosty by mělo být připravené kryté posezení, aby byli chráněni před ostrými slunečními paprsky i před případným deštěm. Pokud máte pozvaných na párty 50 osob, je jasné, že se všichni nevejdou do jedné pergoly. Existují však možnosti, jak tento problém vyřešit velmi efektivně. Nemusíte stavět novou dřevěnou pergolu, ale můžete využít party stany.

Pronájem párty stanů na víkend vyřeší vaše starosti

Párty stany – zastřešení z jednoduché a pevné kovové nebo hliníkové konstrukce s odolným opláštěním, které chrání před větrem i deštěm. Ideální řešení pro pořádání venkovních oslav a večírků. Stany nemusíte kupovat, ale na trhu jsou specializované firmy, které nabízejí jejich pronájem. Jednou z nejzkušenějších firem v této oblasti je společnost AZ Rent. Tato půjčovna párty stanů nabízí nůžkové a trubkové párty stany. Oba druhy konstrukcí jsou odolné, variabilní a s rychlou a snadnou montáží a následnou demontáží. Velká nabídka velikostí a druhů uspokojí potřeby každé venkovní akce.

Kromě stanů i další služby

Společnost AZ Rent je v první řadě půjčovna stanů. Kromě pronájmu nabízí společnost také služby odborné montáže pro dodávané stany, abyste měli jistotu, že vše je správně a pevně postavené. AZ Rent ale nenabízí jen stany, ale kompletní vybavení pro pořádání venkovních akcí. Aby si měli hosté kam sednout, AZ Rent nabízí možnost zapůjčení pivních setů – lavice s dlouhými stoly. A k pivním setům je logicky zapotřebí i pivo. Pokud nechcete pivo v lahvích, ale čepované ze sudu, můžete si pronajmout také výčepní zařízení s chlazením. Firma nabízí také pronájem grilů, třeba na rožnění selat.

-jan-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!