verze pro tisk

Dětská hřiště na zahradu

22. červenec 2011

Máme-li dostatečně prostornou zahradu, pak na ni kromě bazénu či terasy můžete pořídit také například dětské hřiště, které jistě udělá radost vašim dětem. Ty si budou moci užívat během slunečných dnů spoustu zábavy, aniž by musely chodit někam mimo domov.

Hřiště lze postupně rozšiřovat

Dětská hřiště lze pořídit velmi snadno. Stačí si je objednat u společnosti Jungle Gym, která vyrábí bezpečná dětská hřiště již po mnoho let. Výhodou dětských hřišť Jungle Gym je bezesporu to, že můžeme volit různé designy, velikosti a tvary. Jednotlivé díly dětského hřiště, tedy skluzavky, pískoviště, šplhací sítě, houpačky a další doplňky se dají i postupně dokupovat, takže během let můžeme svým ratolestem vytvořit opravdový dětský ráj, v němž budou rádi trávit svoje volné chvilky.

Snadná montáž

Dětská hřiště Jungle Gym jsou dopravována zákazníkům zdarma, navíc je možné si nechat hřiště postavit přímo zaměstnanci společnosti. Je však pravdou, že stavba dětského hřiště Jungle Gym je jednoduchou záležitostí. V balíku dostanete veškerý potřebný materiál včetně spojovacích částí a úchytů, takže spolu s manuálem máte dětské hřiště postaveno během několika minut.

Dopřejme dětem hřiště přímo u domu

Dětská hřiště do zahrady jsou vynikající záležitostí. Jen si vzpomeňme, jak rádi jsme jako malí chodili na pískoviště před dům. Dnes můžeme svým dětem dopřát ten luxus, že budou mít dětské hřiště přímo na zahradě před domem a nebudou tak muset chodit na veřejná pískoviště a prolézačky, kde se to jen hemží dalšími dětmi. Dětská hřiště Jungle Gym jsou maximálně bezpečná, takže nemusíte mít žádný strach, že se děti zraní o nějaký střep či hřebíky.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Jozrw7M2e

čtvrtek, 13. listopad 2014
17:50

Brigitte from Australia, July 14, 2012 at 10:58 PM We spent three relaxing days in Gargnano and can thhorugoly recommend Hotel Meandro and the lovely little town in general. Hotel location is convenient, very close to a public beach with an adjacent lawn/park with shade-giving trees and a playground for children; it's only a short stroll (8-10 mins) to busy Gargnano centre. Clean room and bathroom. We had great lake views from the balcony! There's also a huge common terrace with amazing views over Lake Garda and to the mountains behind. Staff was very friendly and we got by with English. Buffet breakfast was average and included hot food. Free WiFi was much appreciated, especially by our student son; it dropped out occasionally in the room, but was stable in the comfortable lobby area. Nearby idyllic Lago d'Idro is worth a visit go via Salf2 (as recommended by hotel staff) and not via the narrow windy street from Gargnano (like we did)!


posted by: Jozrw7M2e (wlkyzbpxylv(a)outlook.com) [Odpovědět]