verze pro tisk

Zahradní grily: Prodej jde v těchto dnech na odbyt

18. květen 2013

Zahradní grily v posledních letech využívá k přípravě pokrmů stále větší množství Čechů. Obliba grilování je zde samozřejmě podpořena i různými televizními pořady, které přinášejí tipy na zdravá jídla z grilu a představují různé druhy příprav mas, zeleniny i ovoce. Právě v těchto dnech je o nákup zahradních grilů největší zájem. S výběrem zahradního grilu byste si tak i vy měli pospíšit.

Sezona grilování odstartovala

Proč jsou právě nyní zahradní grily v kurzu? Je to dáno tím, že venku již panuje pěkné a hlavně teplé počasí, které přímo vybízí k tomu, abychom svůj volný čas trávili venku, třeba právě na zahradě před domem. A k venkovnímu posezení zcela neoddělitelně patří zmiňované grilování.

Pořízení nového grilu

Zahradní grily nabízí mnoho prodejců. Dají se tak pořídit v poměrně velkém cenovém rozpětí. Jednoduchý gril na zahradu zakoupíte již od pár set korun, robustní ( skoro až profesionální) zahradní gril pak stojí běžně více než 10.000 Kč.

Cenu ovlivňuje například i to, zda jde o klasický zahradní gril na dřevěné uhlí, elektrický nebo plynový gril. Kromě těchto typů se dají pořídit i speciální grily na lávové kameny, vodní grily apod.

Oblíbené grily z obchodů mizí velmi rychle

Pakliže si chcete pořídit nový gril na zahradu, je právě nyní ideální doba. Obchody mají dostatečné zásoby, neboť samozřejmě očekávají zvýšený zájem o tento druh zboží. Přesto je však dobré si pospíšit, neboť některé mimořádně oblíbené druhy zahradních grilů jdou velmi rychle na odbyt a zásoby nejsou nekonečné.

S grilem a na něm připravovaných pokrmech bude mít posezení na zahradě ten správný šmrnc. Zahradní grily jsou skvělou příležitostí, jak udělat zdravé a chutné jídla svým hostům, když například pořádáte nějakou zahradní párty či oslavu. Moderní grily mají snadnou obsluhu, takže ji zvládnou i méně zruční kutilové a kuchtíci.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!