verze pro tisk

Zapuštěný bazén na zahradě: Řešení, které ocení milovníci vodních hrátek

26. červenec 2013

Plánujete si nechat na zahradě postavit venkovní bazén a přemýšlíte, jaký typ pro vás bude nejvhodnější? Jestliže bazén budete chtít využívat k plnohodnotnému koupání a plavání, ne jenom k lehkému svlažení a cachtání, pak doporučuji investovat do zapuštěného bazénu.

V současnosti se vyrábí několik typů zahradních bazénů. Společnost Albixon, největší výrobce bazénů v Evropě, který má mimochodem více než 50 patentů na zastřešení bazénů a samotnou konstrukci bazénů, nabízí laminátové i fóliové varianty, ale hlavně přelivové a klasické zapuštěné bazény v různých tvarech a rozměrech. Právě o zapuštěné bazény je velký zájem.

Proč jsou zapuštěné bazény tak oblíbené?

Obliba zapuštěných zahradních bazénů je zcela logická. Každý, kdo si chce na zahradě nechat vybudovat skutečně kvalitní bazén, volí právě zapuštěnou variantu.

Ta je sice z hlediska výstavby poměrně pracná a také nákladná, nicméně výsledkem je bazén, který je opravdu plnohodnotnou alternativou k veřejným plovárnám. Není proto divu, že si tento typ bazénů nechávají zrealizovat lidé, kteří mají k plavání mimořádně kladný vztah.

Zapuštěný bazén nenaruší vzhled exteriéru u vašeho domu

Zapuštěné bazény nijak nenarušují celkový dojem ze zahrady. Tím, že „netrčí“ do výšky jako nadzemní varianty, naopak jsou zabudovány do země, skvěle zapadnou do venkovního prostředí.

Jejich velkou předností je také to, že mají výrazně delší životnost nežli jiné typy bazénů. Pohybuje se v řádech desítek let. Venkovní zapuštěný bazén, pakliže se o něj budete starat a pořídíte s k němu také příslušné zastřešení, vám bude sloužit klidně i po padesáti letech.

Proč zvolit bazény Albixon?

Bazény Albixon jsou oblíbené i díky tomu, že je při jejich výstavbě využito těch nejkvalitnějších materiálů. Právě z tohoto důvodu mají tak dlouhou životnost. I po letech bazény vypadají jako nové. Nabídka bazénů Albixon je vám k dispozici také na internetu, na stránkách albixon.cz.

Když už pořádný venkovní bazén, pak ten, který bude zapuštěn do země. Zapuštěné bazény jsou zkrátka nejhezčí a také nabízejí nejlepší zábavu a podmínky pro plavce.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!