verze pro tisk

Sháníte ubytování s bazénem Beskydy?

29. srpen 2016

Plánujete návštěvu Beskyd? Potom si můžete být jisti, že se jedná o správné rozhodnutí. České a moravské hory jsou vyhledávanými lokalitami mezi turisty z celé Evropy. Mnohdy si ani neuvědomujeme, jaké krásy máme na dosah ruky. Proč pořád cestovat do zahraničí, když to většina z nás nezná pořádně ani u nás doma?

Každý od dovolené očekává něco jiného. Někteří vyžadují kromě určitého standardu například i bazén, případně možnosti wellness procedur. Pokud patříte do této skupiny, máme zajímavý tip. Jedná se o luxusní ubytování Beskydy – konkrétně o tři dřevěné moderní chaty. Dvě z nich, Medvědí skála a Vlčí doupě se nachází v Pstruži a třetí, Orlí hnízdo, potom v Malenovicích. Ve všech případech se jedná o ubytování, které si maximálně užijete.

Wellness aktivity pro páry i celé rodiny

Luxusní horské chaty nabízí wellness v Beskydech jak pro zamilované, mladé páry toužící po romantice, tak i pro rodiny s dětmi. Na své si zkrátka přijdou úplně všichni. K dispozici vám bude vířivý SPA bazén nebo sauna. Nebudou chybět ani možnosti jacuzzi. Zkrátka odpočinek k nezaplacení!

Zdaleka tedy není nutné brát ohled na počasí. Když vám nebude přát, jednoduše zůstanete v chatě – nuda nehrozí.

Beskydy lákají na výlety

Zdržíte-li však v Beskydech více dnů, je velice pravděpodobné, že vás to bude alespoň několikrát lákat k výletům do přírody. Nabízí se například výšlap na Lysou horu. Pokud tedy patříte k vášnivým turistům, určitě si na jeden den tuto túru naplánujte – nejvyšší hora Moravskoslezských Beskyd měří 1323 metrů. V masivu hory vzniklo několik přírodních rezervací – je to tedy velice zajímavé místo!

A co třeba návštěva nějakého městečka v okolí? Doporučujeme určitě skanzen v Rožnově pod Radhoštem. Jedná se o kulturní památku, která má své jedinečné kouzlo.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!