verze pro tisk

Sportovní sortiment pro terapeuty - masážní oleje, kinesiotaping

19. červen 2011

Ve volném čase se mnoho lidí nejraději věnuje sportu. Rekreační a zejména sportovní sportovci ale často mívají různé zdravotní problémy. Mezi nejběžnější potíže, které si během hraní míčových her, při jízdě na kole či kolečkových bruslích nebo i při dalších sportech přivodíme, patří problémy s klouby, zády, páteří či svalstvem.

Kinesiotaping

Při těchto potížích je potřeba čas od času navštívit lékaře a poté také terapeuty. Ti pomohou snížit riziko dalšího zvětšení problému tím, že použijí kinesiotaping. Kinesiotapy jsou speciální elastické pásky vyrobené z bavlny, které dokáží ovlivňovat svalovou funkci a urychlovat regeneraci. Používají se ke zmírnění bolestí při natažení či netrhnutí svalů, při bolestech šlach, nestabilitě kloubního ústrojí, tenisovém lokti nebo také při bolestech páteře. Jedná se o jednu z pomůcek, která by neměla chybět u žádného terapeuta a v různých terapeutických střediscích a centrech.

Nabídka produktů pro terapeuty

Materiál pro kinesiotaping, tedy fixační tejpy, bandáže, molitanové podtekly, bandáže a další lze pořídit v internetovém obchodě rehasport24.cz. Tento obchod se specializuje na produkty, které při své práci fyzioterapie používá. Kromě výše uvedeného zboží z oblasti kinesiotapingu zde můžete zakoupit také různé cvičební pomůcky, které napomáhají při regeneraci v případě zdravotních potíží, k dostání jsou též i masážní oleje. K dispozici jsou zde například speciální cvičební balony powerballs.

Internetový obchod rehasport24.cz nabízí výhodné podmínky pro nákup na internetu.

Zákazníky tohoto eshopu jsou nejen soukromé osoby, ale také sportovní fyzioterapeuti, maséři a státní či soukromá rehabilitační zařízení.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!